szkoły policealne kursy szkolenia

Centrum Kształcenia Menedżerów w Katowicach

jesteśmy jednostką edukacyjną, która od 2004 roku na terenie województwa śląskiego kształci Słuchaczy oraz przygotowuje ich do pracy zawodowej w różnych obszarach. Zakresem naszej działalności są szkoły policealne jednoroczne oraz dwuletnie, które posiadają uprawnienia szkoły publicznej.

Misją Centrum Kształcenia Menedżerów  jest kształcenie osób, które sprostają silnej konkurencji na obecnym rynku pracy i z łatwością odnajdą na nim swe miejsce.

Nasi Absolwenci posiadają zarówno dużą wiedzę jak i posiadają nawyk samodoskonalenia i myślenia innowacyjnego oraz są doskonale przygotowani do pracy w wybranej przez siebie dziedzinie.

Dyplom na ukończenie szkoły policealne w Centrum Kształcenia Menedżerów w Katowicach

Centrum Kształcenia Menedżerów w Katowicach organizuje zajęcia w małych grupach pod opieką wysokiej klasy nauczycieli i specjalistów, którzy z pasją przekazują wiedzę oraz doświadczenie praktyczne, a także służą zawsze swą radą i pomocą. Zajęcia są prowadzone w siedzibie Centrum Kształcenia Menedżerów w centrum Katowic przy ulicy Piotra Skargi 8.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie proponowane kierunki kształcenia odpowiadały zapotrzebowaniu na obecnym rynku pracy. Posiadamy jedne z najlepszych wyników zdawalności egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w województwie śląskim (średnia wynosi 97,4%).

Wybierając naukę w szkołach policealnych - Centrum Kształcenia Menedżerów w Katowiach zyskujesz sukces, wiedzę i pewną pozycję na rynku pracy.

Zapisy do szkół odbywają się zarówno drogą elektroniczną jak i w Biurze Obsługi Słuchacza.

Zapraszamy!!!

CKM Twój czas konkretnych możliwości w szkole policealnej w Katowicach