szkoły policealne kursy szkolenia

 

 

Smaller Default Larger

The News

Kierunki zamawiane w szkołach policealnych

Nowość w szkołach policealnych!

Kierunek zamawiany dla Ciebie i Twoich znajomych

Nauka w gronie przyjaciół?...

Tak! To możliwe! Specjalnie dla Ciebie i Twoich przyjaciół otworzymy kierunek kształcenia. Każdy kierunek w szkole policealnej o uprawnieniach szkoły publicznej jest kierunkiem zamawianym.

Już teraz możesz mieć specjalnie dla Siebie i Swoich Znajomych zamawiane zajęcia w szkole. Wystarczy, że zbierzesz Swoją paczkę znajomych  i wspólnie zapiszecie się do szkoły na wybrany przez WAS kierunek, bo to właśnie dla WAS będą prowadzone zajęcia.

Oczywiście cała grupa może skorzystać z obecnie obowiązujących w szkole promocji
Zapisy grupowe przyjmowane są drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz w Biurze Obsługi Słuchacza.

Biuro Obsługi Słuchacza
40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 8 (4 piętro)
tel. 797823293