szkoły policealne kursy szkolenia

 

 

Smaller Default Larger

Centrum Kształcenia Menedżerów szanuje prywatność użytkowników  szkolnej strony internetowej i pragnie, aby każdy korzystając z naszej witryny czuł się bezpiecznie.

Szanowny Użytkowniku!

Na naszej stronie wykorzystywany jest system plików cookies, które mogą być zapisywane na Twoim dysku komputera. Pliki cookies (ciasteczka) są to nieiwelkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwisy, do których odwołujemy się na stronie.

Ciasteczka na naszej stronie używane są przede wszystkim po to by jak najlepiej dostosować treści i funkcje witryny do potrzeb i oczekiwań Twoich i innych użytkowników, a także w celach statystycznych.

 

W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych na naszej stronie cookies.

Choć system ten jest w pełni bezpieczny, możesz skorzystać z funkcji ograniczającej dostęp do plików cookies swojego komputera. W zależności od przeglądarki internetowej z jakiej korzystasz, możesz to zrobić w następujący sposób:

 

Internet Explorer

W menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, suwakiem można ustawić poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK. Przycisk Witryny służy do wskazania konkretnych witryn, które mają być blokowane bądź nie.

 

Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Wybrać w polu wyboru Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”. O akceptacji ciasteczek (cookies) decyduje zaznaczenie/odznaczenie opcji Akceptuj ciasteczka.

 

Google Chrome

Trzeba kliknąć na Ustawienie Google Chrome (prawy górny róg), wybrać Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji Pliki cookie można zmienić ustawienia wg własnych oczekiwań.

 

Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.

O ciasteczkach decyduje zaznaczenie/odznaczenie pozycji Ciasteczka.

Safari

W menu rozwijanym Safari należy wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo. Następnie wybrać poziom bezpieczeństwa w obszarze Akceptuj pliki cookie.